Posturi vacante

POST VACANT: AGENT TURISM

Domeniu: Turism

Tip Job: Full-time

Ne-ar placea sa te avem in echipa daca:

  • Cunosti romana, rusa si engleza. Cunoasterea unei alte limbi straine este un avantaj;
  • Ai atitudine pozitiva, spirit de ehipa si abilitati bune de comunicare;
  • Experienta de lucru un turism/vanzari este un avantaj.

Responsabilitati tale vor fi:

  • Comunicarea cu turistii in vederea identificarii nevoilor acestora;
  • Vanzarea pachetelor turistice catre turisti;
  • Efectuarea rezervarilor in sistemele de rezervari online;
  • Evaluarea situatiilor post-vanzare, evaluarea rezultatului ofertarii;
  • Inregistrarea in baza de date si dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Diversificarea relatiilor cu clientii actuali si atragerea de noi oportunitati de colaborare;
  • Participarea la evenimente de profil pentru a fi in contact cu toate noutatile turistice.

Beneficii oferite:

  • Salariul motivant;
  • Atmosfera prietenoasa, echipa activa si pozitiva si lucru intr-o companie in plina dezvoltare;
  • Participarea la seminare si traininguri de dezvoltate profesionala si personala;
  • Participarea in tururi informationale si alte deplasari;
  • Team-buildinguri vesele impreuna cu echipa;
  • Posibilitate de avansare.

Daca ti-ar placea sa fii colegul nostru, transmite-ne CV-ul la adresa: eavram@voiaj.md

Pentru intrebari si detalii, va rugam sa ne contactati la nr. de tel.: 022 806 862

Te asteptam cu drag in echipa noastra! :)